بهترین مسواک ایرانی قیمت و خرید

معرفی بهترین مسواک ایرانی بزرگسال و کودک، محصولات تخصصی بهداشت دهان و دندان در نیولت
مسواک ایرانی کانفیدنت

فهرست مطالب

قیمت و خرید بهترین مسواک ایرانی

امروزه با توجه به هزینه های سرسام آور دندانپزشکی، اهمیت شعار پیشگیری بهتر از درمان است بیش از پیش احساس می شود. در خصوص مراقبت و بهداشت دهان و دندان، اهمیت استفاده از مسواک مناسب، نخ دندان و خمیر دندان حیاتی است. بسیاری از ما، فکر می کنیم که خرید مسواک کار ساده ای است و نیاز به دانستن نکته خاصی ندارد. در حالیکه انتخاب لوازم بهداشت دهان و دندان نامناسب می تواند عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. بنابراین اگر قصد خرید مسواک ایرانی باکیفیت را دارید، با ما در نیولت همراه باشید تا هم مشخصات یک مسواک ایرانی خوب و هم قیمت آن را بدانید و هم به صورت آنلاین خرید کنید!

ویژگی های یک مسواک ایرانی خوب چیست؟

مسواک وسیله ای برای پاک کردن جرم و پلاک دندانی است. مهم ترین قسمت این کالا، بخش برس آن است. جنس و نحوه آماده سازی برس نقش مستقیمی در کیفیت مسواک خواهد داشت. به جز برس، طراحی دستگیره نیز مهم است. این قسمت باید ارگونومیک باشد تا بتواند به راحتی در دست جای بگیرد. موضوع بعدی در خصوص هد یا سر مسواک است. این قسمت باید دارای ابعاد مناسب باشد تا بتواند به دندان های انتهایی دسترسی بهتری داشته باشد.در کنار این ها، بسته بندی مسواک هم مهم است. وجود درپوش یا محفظه نگهدارنده آنتی باکتریال می تواند یک مزیت مهم به حساب آید.

کارخانه تولید مسواک ایرانی کانفیدنت

انواع برس مسواک ایرانی و تفاوت های آن

به طور معمول مسواک های ایرانی مثل بقیه برندهای جهانی، در دو مدل سافت یا نرم و مدیوم یا متوسط تولید می شوند. فاکتور تعیین کننده در نرم یا متوسط بودن برس ها به جنس و ضخامت آن ها بستگی دارد. در ادامه درباره جنس برس ها و تاثیر ضخامت برای نرمی یا سفتی آن ها بحث می کنیم.

الیاف مسواک ایرانی

برس های نایلونی 

به هر کدام از برس های مسواک، یک مونوفیلامنت گفته می شود. بیشتر مسواک ها تا حدود 15 سال قبل صرف نظر از نرم یا متوسط بودن شان، از جنس نایلونی تولید می شدند. بنابراین در برس های از یک جنس، تنها عامل تعیین کننده در نرمی و سفتی، ضخامت هر یک از فیلامنت ها می باشد. به طور عمومی، مسواک های نایلونی نرم و بسیار نرم دارای ضخامت فیلامنت کمتر از 0.18 میلی متر و مسواک های متوسط ضخامت 0.18 تا 0.2 میلی متر و مسواک های هارد یا سفت با ضخامت های بالاتر از 0.2 میلی متر تولید می شوند.

نکته: استفاده از مسواک هارد به دلیل آسیب زدن به مینای دندان و لثه توصیه نمی شود.

برس های پلی استری

نوع دیگری از برس های مسواک ایرانی، از یک مدل پلاستیک به نام پلی استر ساخته می شوند. اگر هیچگونه پردازشی روی فیلامنت های پلی استری انجام نشود، نتیجه نهایی دارای کیفیت کمتری نسبت به نایلون خواهد بود. در نتیجه عموماً در مسواک های هتلی یا ارزان قیمت از این برس ها استفاده می شود. مشابه مسواک های هارد، در خصوص الیالف پلی استری معمولی نیز بهتر است جز در شرایط ضروری استفاده نکنید. زیرا مینای دندان نسبت به سطح زمخت و صیقل نخورده این فیلامنت ها حساس است و دچار آسیب می شود.

همچنین ببینید: بهترین قیمت خرید لپ لپ اورجینال در ایران

برس های CT

نسل جدید از فیلامنت های پلی استری در چند سال گذشته به بازار معرفی شده اند که علی رغم پلی استر بودن جنس خود، دچار تحول اساسی شده اند. این برس ها توسط فرایندهای فیزیکی و شیمیایی خاصی نازک شده اند. به طوری که ضخامت لبه انتهایی هر فیلامنت در آن ها در حدود 15 الی 20 برابر باریک تر از بهترین فیلامنت های نایلونی است. این یک نتیجه مستقیم دارد: دسترسی بهتر به فضای بین دندانی.

ویژگی های بهترین مسواک ایرانی کانفیدنت برس های نرم و نازک

برس های سی تی، با ضخامت کمتر و نرمی بیشتر

مزایای برس های سی تی

 • وزن سبکتر که سبب ایجاد فشار کمتر روى میناى دندان و ماساژ لثه در حین استفاده مى شود.
 • افزایش سطح پاك سازى به علت تراکم بیش تر مسواكهاى مجهز به الیاف سی تی
 • تنوع رنگى بى نظیر فیلامنت ها
 • جذب آب بسیار کمتر ( استحکام بیشتر الیاف )
 • بازیابى خمشى بیشتر ( بازگشت بهتر به حالت اولیه پس ازخمیدگى )

نتایج دیگر این رهیافت، داشتن برس های بسیار نرم تر و ایمن تر است. از این برس ها اولین بار شرکت کانفیدنت در محصولات سری سافت خود تحت نام تجاری CT-Bristles استفاده نمود. در زیر می توانید نمونه مسواک ایرانی بزرگسال و کودک تولیدی این شرکت را با این برس ها خریداری کنید:

مسواک شاین کانفیدنت برس نرم

خرید مسواک نرم کانفیدنت مدل شاین

مسواک مجیک براش جایزه دار کانفیدنت

خرید مسواک جایزه دار کانفیدنت مدل مجیک 

الگوی های کاشت برس مسواک

علاوه بر جنس و میزان نرمی و سفتی برس، یکی از عوامل تاثیر گذار بر کارایی مسواک ایرانی، نحوه کاشت فیلامنت ها در سر مسواک است. هر چقدر الگوی کاشت پیچیده تر باشد، نشان از به کارگیری دستگاه های دوخت (تافتینگ) پیچیده تر است. برای مثال الگوی کاشت دایره ای یا مورب و یا کاشت ترکیبی نایلون و پلی استر، مواردی هستند که بر کیفیت و کارایی محصول نهایی تاثیر مستقیم می گذارند. امروزه شرکت مسواک ایرانی کانفیدنت، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته، این قابلیت را دارد که انواع الگوهای کاشت را با دقت عالی و کیفیت بی نظیر اجرا نماید. برای مثال شما می توانید دو نمونه از محصولات پیشرفته برند کانفیدنت را از طریق لینک زیر خرید کنید:

مسواک کانفیدنت پرایم لیزرپک

مسواک پرایم کانفیدنت با برس های 360 درجه

کانفیدنت بزرگترین مجتمع تولید مسواک در ایران

اهمیت دستگیره مسواک 

یکی دیگر از اجزای مهم این محصول، دستگیره آن است. طراحی دسته مسواک باید ارگونومیک و ضدلغزش باشد. به این معنی که هم به راحتی در فضای دهان حرکت کند و زاویه مناسبی داشته باشد و در عین حال در دست نلغزد. عدم لغزش مسواک عموماً با به کار گیری مواد نرم در بدنه آن به دست می آید. ترکیب مواد سفت و نرم در ساخت دستگیره سبب افزایش استحکام و ضدلغزش شدن آن می شود. در عین حال نرم بودن می تواند باعث کاهش فشار بر برس ها در حین استفاده شود. در نتیجه مینای دندان و لثه ها کمتر دچار اصطکاک و آسیب خواهند شد.

تاثیر مسواک ایرانی بر دندان

تنوع رنگ و بسته بندی

تنوع رنگ و طرح، یک فاکتور حیاتی است. زیرا این یک وسیله شخصی است و ضروری است که افراد خانواده هر کدام مسواک ایرانی مخصوص خودشان را داشته باشند. در نتیجه اگر همگی از یک نوع مسواک خوشتان بیاید، آن محصول باید رنگ های گوناگون داشته باشد تا از هر گونه اشتباه جلوگیری شود. در خصوص رنگ، خیلی مهم است که از مواد اولیه گرید غذایی Food grade استفاده شود تا در حین تماس با دهان، فرد دچار مسمویت نشود.

همچنین بسته مسواک نیز می تواند برگ برنده آن باشد. فرض کنید قصد سفر دارید و به دنبال خرید یک مسواک با بسته بندی مسافرتی هستید. در این صورت بهترین گزینه برای شما مسواک پرل مسافرتی کانفیدنت است. با دارا بودن محفظه آنتی باکتریال که در آن گیره نگهدارنده و سوراخ های هوا تعبیه شده اند، خیال شما از بابت عدم تجمع باکتری ها راحت خواهد بود.

مسواک پرل کانفیدنت

خرید مسواک مسافرتی کانفیدنت مدل پرل

پرومو پلازیس کانفیدنت مسواک 3 تایی

پک 3 تایی مسواک کانفیدنت مدل پرومو پلاریس

مسواک ارزان ایرانی

شاید جزو افرادی باشید که تمایلی به حمل مسواک گران خود در سفرها را ندارد و از طرفی به استفاده از مسواک هتلی علاقه ندارند. در این صورت بهترین گزینه برای شما خرید مسواک های ارزان ایرانی است. خوشبختانه کانفیدنت برای تمام نیازها گزینه متناسب دارد. بنابراین شما می توانید مدل های فاین و فرش، ایزی وایت و دیپ کلین را انتخاب کنید. از ویژگی این مدل ها می توان به دستگیره ارگونومیک، الگوی کاشت زاویه دار، فیلامنت های باکیفیت، درپوش آنتی باکتریال و موجودی سافت و مدیوم اشاره کرد.

مسواک ایرانی مناسب زوج ها

ما در نیولت برای زوج های محترم ایرانی هم مسواک ایرانی مخصوص داریم. کانفیدنت مدل بای فرم با طراحی جذاب و زیبا می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. از ویژگی این محصول می توان به دستگیره سبک، نرم و ضد لغزش اشاره کرد. بای فرم در دو مدل سافت و مدیوم تولید می شود. جنس الیاف نیز نایلون برای مدیوم و الیاف سی تی برای سافت است.

مسواک بای فرم کانفیدنت (مسواک دوقلو) مسواک بای فرم دوقلو کانفیدنت

محصولات تخصصی بهداشت دهان و دندان

از سایر محصولات تخصصی کانفیدنت می توان به مسواک ارتودنسی، بین دندانی، ایمپلنت و مسواک دندان مصنوعی اشاره کرد. نیولت به منظور پوشش همه نیازها جامعه، اقدام به ارائه مسواک ارتودنسی ایرانی مکس پلاس در کنار مدل ایمپلنت و بین دندانی نموده است. از ویژگی های مکس پلاس می توان به داشتن هد ظریف و کوچک براى سهولت دسترسى به دندان هاى انتهایى، الیاف میانى کوتاه تر جهت پاکسازى براکت ها و الیاف نرم (فوق نازك) جهت پاك سازى دندان ها اشاره نمود. شما عزیزان می توانید این محصولات را از لینک های زیر با بهترین قیمت و کیفیت خرید کنید.

مسواک ارتودنسی مکس کانفیدنت

مسواک ارتودنسی ایرانی مکس پلاس

مسواک بین دندانی کانفیدنت سایز 1 نارنجی

مسواک بین دندانی ایزو 1 و 2

مسواک ایملنت کانفیدنت

مسواک ایمپلنت کانفیدنت

تاریخ مصرف مسواک چقدر است؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد، این است که تاریخ انقضا این محصول چه مدت است؟ در پاسخ باید بگوییم که دندانپزشکان توصیه می کنند که مسواکتان را 3 ماه پس از اولین استفاده تعویض کنید. در این خصوص نباید ظاهر برس ها مدنظر شما باشد. زیرا قابلیت ارتجاعی و استقامت برس ها پس از این مدت ضعیف می شود و محصول کارایی خودش را از دست می دهد. در نتیجه احتمال آسیب به لثه در اثر فشار مضاعف و همچنین تجمع باکتری ها در لا به لای برس ها بیشتر می شود. بنابراین مسواک خود را هر 3 ماه یکبار تعویض کنید!

محصولات بهداشت دهان و دندان کودکان

مراقبت خوب از دندان یا دهان کودکان براى حفظ سلامت دندان ها، لثه ها و زبان بسیار مهم است. مشکلات دهان از جمله: بیمار ى هاى لثه، بوى بد دهان، خشکى دهان، پوسیدگى دندان با تشخیص و مراقبت مناسب قابل درمان هستند. براى اینکه لثه ها و دندان هاى سالمى داشته باشید و در هزینه و زمان صرفه جویى کنید باید از طریق مسواك زدن روزانه و نخ دندان کشیدن جهت از بین بردن پلاك ها و باکترى ها اقدام کرده و از دندان ها به درستى مراقبت کنید.

عوارض مسواك نزدن از کودکى

 • پلاك دندان
 • بوى بد دهان
 • مسمومیت غذایى
 • خارش پوست، آکنه و عفونت هاى پوستى
 • ایمنى کمتر در برابر سرماخوردگى و آنفولانزا
 • انتشار میکروب ها به افراد دیگر
 • افزایش خطر التهاب و عفونت جدى دهان
 • پوسیدگى دندان، بیمارى لثه و از دست دادن دندان
 • مشکلات اجتماعى/روانى به دلیل بهداشت فردى و ظاهر نامناسب
 • افزایش خطر بیمارى قلبى، سکته مغزى، دیابت، عوارض باردارى، زوال عقل و بیمارى هاى تنفسى

سوالات متداول

1-آیا کانفیدنت یک برند ایرانی است؟

بله confident و newdent تولید شرکت تاج سلامت ایرانیان واقع در شهر کرج است. شرکت تاج سلامت ایرانیان با هدف پوشش نیاز بازار داخل کشور و همچنین کشورهاى همسایه به محصولات باکیفیت در زمینه بهداشت دهان و دندان از جمله مسواك و نخ دندان در سال 1396 در شهرك صنعتى بهارستان استان البرز در مکانى به وسعت بیش از 20 هزار مترمربع تأسیس گردیده است.

2-فناوری برس های CT چیست؟

CT-Bristles به عنوان آخرین نسل فیلامنت هاى مسواك، براى اولین بار درسال 1999 در کشور ژاپن به بازار جهانى معرفى گردید. برخلاف انواع متداول الیاف نایلونى که لبه انتهایى آنها با رو شهاى صرفاً فیزیکى تا حدود 20 % نسبت به بدنه باریکتر مى شود، در برس سی تی به کمک روش هاى ترکیبى شیمیایى و فیزیکى پیچیده، ضخامت لبه انتهایى هر فیلامنت را مى توان تا 95 % نسبت به بدنه آن کاهش داد، بنابراین امکان نفوذ به فضاى بی ندندانى متراکم فراهم شده و هرگونه جرم، پلاك و باقیمانده غذایى از میان دندان ها پاك سازى مى شود.

نیولت مورد تایید کانفیدنت ❤️

فروشگاه آنلاین نیولت، عرضه کننده انواع محصولات بهداشت دهان و دندان باکیفیت ایرانی با قیمت های تخفیفی و ارسال سریع به سراسر ایران. با پشتیبانی حرفه ای کارشناسان نیولت، لذت یک خرید عالی را تجربه کنید. تماس با کارشناسان ما:

09393205978

09359758316

یک نظر برای “بهترین مسواک ایرانی قیمت و خرید

 1. احسان محمدی

  به جرات میتونم بگم کامل ترین مقاله درباره ویژگی های یه مسواک خوب ایرانی همین مطلب شما بود. خیلی دقیق و تخصصی بررسی کردید و خوشحالم که محصولاتی با این کیفیت در داخل کشور تولید میشه

You must be logged in to post a comment.

جدیدترین مطالب
محبوب ترین مطالب
محصولات پرطرفدار نیولت
افزودن به سبد خرید
موم ارتودنسی کانفیدنت اصل
نمایش سریع
موجود 20 g 90,000 تومان 59,000 تومان
موم ارتودنسی کانفیدنت
فروش ویژه! 34%
شناسه: wax-ortho
افزودن به سبد خرید
نخ دندان اکسپندینگ پهن شونده کانفیدنت اصل
نمایش سریع
موجود 110,000 تومان 75,000 تومان
نخ دندان اکسپندینگ 50 متری کانفیدنت
تخفیف شگغت انگیز 32%
شناسه: expanding-floss
افزودن به سبد خرید
نخ دندان فلاس پیک
نمایش سریع
موجود 50,000 تومان 39,000 تومان
نخ دندان کمانی 50 تایی کانفیدنت
تخفیف شگغت انگیز 22%
شناسه: flosspick50-1ch-1
افزودن به سبد خرید
نخ دندان ذغالی کمانی 50 تایی کانفیدنت
نمایش سریع
موجود 53,000 تومان 41,000 تومان
نخ دندان ذغالی کمانی 50 تایی کانفیدنت
تخفیف شگغت انگیز 23%
شناسه: flosspick50-1ch
افزودن به سبد خرید
مسواک بین دندانی سایز ایزو 3 کانفیدنت اصل
نمایش سریع
موجود 100 g 210,000 تومان 140,000 تومان
مسواک بین دندانی کانفیدنت سایز 3
تخفیف شگفت انگیز 33%
شناسه: iso3
اطلاعات بیشتر
استار پک کانفیدنت
نمایش سریع
100 g 70,000 تومان 55,000 تومان
ست مسواک و نخ دندان استار پک کانفیدنت
تخفیف شگفت انگیز 21%
شناسه: starpack